Import plików PSD do aplikacji Darkan!

Prezentujemy nową funkcjonalność w aplikacji Darkan! Importuj pliki PSD z Photoshop CC do aplikacji Darkan z zachowaniem wszystkich warstw jako nowe strony w projekcie!
psd2darkan

 

Korzystasz z Photoshopa i męczy Cię wrzucanie pojedynczych elementów graficznych do zewnętrznych programów? Z Darkanem to o wiele łatwiejsze! Po prostu wygeneruj plik w formacie *.darkan w Photoshopie i wrzuć go na okno przeglądarki w otwartym projekcie. Cały dokument będzie zaimportowany jako nowa strona z zachowaniem wszystkich warstw tak jak w Photoshopie!

Nie pozostało nic innego jak dodać animacje do naszych elementów i uatrakcyjnić ekran o interaktywne elementy. Jak to zrobić? Po prostu kliknij na wybraną grafikę prawym przyciskiem myszy, najedź na opcję „Zamień na…” i wybierz interesującą Cię opcję. Teraz Twoja grafika będzie spełniać funkcje interaktywnego przycisku!

zamienna

Do generowania plików w formacie *.darkan potrzebujesz jedynie wtyczki, którą znajdziesz TUTAJ. Zobacz jak ją zainstalować i korzystać w Photoshopie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>