Witajcie na blogu poświęconym aplikacji Darkan!

To nasz pierwszy wpis, pozwólcie więc, że napiszemy kilka słów o nas oraz o tym, czym jest program Darkan.

W Darkan-soft tworzymy e-learning od ponad ośmiu lat. Jesteśmy zespołem konsultantów, który współpracuje zarówno z dużymi korporacjami, jak i małymi firmami na terenie Polski, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii i Niemiec. Zajmujemy się nie tylko technicznymi aspektami kursów e-learningowych – specjalizujemy się również w plaformach typu LMS.

Darkan to aplikacja do tworzenia zaawansowanych kursów e-learningowych i prezentacji. Jej główną zaletą jest zapewnienie szerokiego wsparcia dla pracy grupowej. Intuicyjny interfejs programu pozwala tworzyć kursy e-learningowe oraz publikować je w formatach HTML5 i SCORM. Innowacyjną funkcjonalnością są liczne integracje z wieloma systemami oraz możliwość dynamicznego importu różnych formatów plików. Darkan umożliwia również publikację wyników na wewnętrznym LMS (Learning Management System), co przekłada się na opcję bardzo szczegółowego śledzenia postępów użytkowników.

Pragniemy aby w przeciągu kilku lat platforma Darkan stała się najbardziej popularnym i największym narzędziem do tworzenia e-learningu dostępnym w chmurze. Wierzymy, że nasze zaangażowanie i innowacyjność rozwiązań sprawią, iż korzystanie z programu będzie dla Was przyjemnością.

Przeglądając regularnie naszego bloga, będziecie zawsze na bieżąco ze zmianami w programie Darkan i najważniejszymi wydarzeniami z nim związanymi.

Zostańcie z nami, ponieważ już niedługo zdradzimy Wam więcej szczegółów o niezwykłych funkcjonalnościach naszej aplikacji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>